Programy
Gdzie jesteś:
System sprzedaży

System sprzedaży

Sprzedaż

 

 

Subiekt nexo

[sprzedaż detaliczna i hurtowa, fakturowanie, zamówienia, towary, usługi, komplety, obsługa magazynów, rozrachunki, płatności ratalne]
Program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.

 

Subiekt nexo PRO

[sprzedaż detaliczna i hurtowa, magazyn, fakturowanie, zamówienia, cenniki, oddziały, finanse, rozrachunki, Sfera dla Subiekta, rozszerzanie funkcjonalności]
Elastyczny system sprzedaży zawierający wiele ponadstandardowych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest dopasowanie programu do specyficznych potrzeb firmy (m.in. rozszerzanie funkcjonalności za pomocą Sfery dla Subiekta nexo, własnych pól, raportów i wydruków).

 

 

Subiekt GT

[sprzedaż detaliczna i hurtowa, fakturowanie, zamówienia, towary, usługi, komplety, obsługa magazynów, rozrachunki]
Nowoczesny system sprzedaży przeznaczony dla firm, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze program sprawdza się w każdej sytuacji.

 

Subiekt GT Sfera

[sprzedaż detaliczna i hurtowa, fakturowanie, zamówienia, towary, usługi, komplety, obsługa magazynów, rozrachunki, łatwa rozbudowa, automatyzacja procesów]
Otwarty system sprzedaży stworzony dla użytkowników, którzy wymagają specyficznych rozwiązań lub rozszerzonej funkcjonalności. Zawiera mechanizm, który umożliwia pisanie rozszerzeń dostosowujących system do własnych potrzeb.

  

     

mikroSubiekt dla Windows

[fakturowanie, kartoteka kontrahentów, kartoteka towarów]
Niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Został stworzony przede wszystkim z myślą o małych firmach handlowo-usługowych, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny.
 

 Subiekt 123

[fakturowanie, paragony, usługi, towary, klienci, program online, mikrofirma, biuro rachunkowe]

Łatwy w obsłudze system do fakturowania online... i nie tylko. Aplikacja dla firm szukających prostego i intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez skomplikowanego zarządzania magazynem. System zintegrowany z programami księgowymi InsERT nexo, co ułatwia współpracę biur rachunkowych i ich klientów.

 

Więcej informacji o Subiekcie 123

 

Zarządzanie relacjami z klientami

     

Gestor nexo

[CRM, pełna informacja o kliencie, historia kontaktów, zaawansowane ofertowanie, planowanie i rejestrowanie zadań, mailingi]
Nowoczesny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Umożliwia m.in. ewidencjonowanie szczegółowych danych klientów wraz z historią kontaktów, przedstawianie i negocjowanie ofert czy zbiorczą wysyłkę maili. Działa również w obszarze wewnątrzfirmowym, organizując i usprawniając pracę.

 

Gestor nexo PRO

[CRM, pełna informacja o kliencie, historia kontaktów, zaawansowane ofertowanie, planowanie i rejestrowanie zadań, mailingi, własne pola, słowniki, raporty i wydruki, Sfera]
Elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Zawiera wiele rozwiązań, dzięki którym możliwe jest łatwe dostosowanie programu do specyficznych potrzeb firmy (tworzenie rozszerzeń, własne pola, słowniki, flagi, raporty, wzorce wydruku itp.).

  

   

Gestor GT

[CRM, pełna informacja o kliencie, historia kontaktów, planowanie i rejestrowanie zadań, poczta elektroniczna, wysyłki grupowe]
Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji.

 

Gestor GT Sfera

[CRM, pełna informacja o kliencie, historia kontaktów, planowanie i rejestrowanie zadań, poczta elektroniczna, wysyłki grupowe, łatwa rozbudowa, automatyzacja procesów]
Wszechstronny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Program jest rozszerzoną wersją Gestora GT, wzbogaconą o mechanizm pozwalający na dowolną rozbudowę programu i dostosowanie go do specyficznych wymagań przedsiębiorstwa.

   

Sprzedaż detaliczna


 

 

Subiekt Sprint2

[obsługa ekranów dotykowych, drukarek fiskalnych, wag, czytników, płatność gotówką, kartą, bonem, zarządzanie sklepem]
System szybkiej sprzedaży detalicznej, zintegrowany z Subiektem GT i Subiektem nexo. Pozwala na maksymalne uproszczenie pracy sprzedawców. Zapewnia szybką obsługę klientów i sprawne zarządzanie sklepem.

 

 

 

Sprzedaż internetowa

   

vendero

[sklep internetowy, witryna z ofertą, firmowy serwis WWW]
Prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu – szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW.

 

Sello

[aukcje internetowe, Alegro, eBay, towary, szablony aukcji, obsługa transakcji, poczta elektroniczna, obsługa płatności, automatyczna wiadomości i komentarze, internetowe strony transakcji]
Wszechstronne narzędzie wspomagające sprzedaż w serwisach aukcyjnych. Program wspiera sprzedawcę na wszystkich etapach obsługi aukcji: od przygotowania i wystawienia, poprzez śledzenie sprzedaży, po obsługę transakcji z klientami. Współpracuje z Subiektem GT.

 

 

Kontakt z nami

W dniu 21.06.2019 firma będzie nieczynna

Adres firmy:

80-462 Gdańsk, ul. Dywizjonu 303 nr 23

Telefon:

+48 58 557 31 38

E-mail:

btch@btch.pl