Usługi
Gdzie jesteś:
Wdrożenia

Wdrożenia

WDROŻENIA oprogramowania INSERT.

 

Podstawowe wdrożenie programu obejmuje:

  • instalację oprogramowania na jednym do trzech komputerów
  • konfigurację archiwizacji i przeszkolenie w zakresie archiwizacji
  • prezentację wystawiania dokumentów i zasad formatowania wyglądu dokumentów
  • odpowiedzi na pytania użytkownika dotyczące użytkowania programu.

 

Koszty wdrożeń dla większej ilości stanowisk / lokalizacji firmy kalkulowane są indywidulanie w zależności od wymagań klienta. Poniżej przedstawiamy koszty Wdrożeń podstawowych / często dla 1 stanowiska.

(podane ceny dotyczą wdrożenia w firmie zlokalizowanej na terenie Trójmiasta. W przypadku wdrożenia oprogramowania w lokalizacji poza Trójmiastem, doliczany jest koszt dojazdu )

 

Rodzaj wdrożenia

cena netto

cena burtto

Instalacja oprogramowania zakupionego w BTCH obejmująca konfigurację podstawową programu InsERT i podłączenie urządzenia fiskalnego do komputera (około 1 godz.) bez szkolenia z obsługi programu 260,00 zł 319,80 zł
Wdrożenie programu zakupionego w BTCH wraz z przeszkoleniem: obejmuje instalacją programu, urządzenia fiskalnego, drukarki oraz przeszkolenie z podstawowych funkcji programu (orientacyjny czas wdrożenia z instalacją i ze szkoleniem - 1 stanowisko komputerowe - to ok. 2-3 godziny) 320,00 zł 393,60 zł
W przypadku wdrożenia programu zakupionego w innej firmie, koszt wg. faktycznego czasu trwania wdrożenia. Przeciętny czas wdrożenia to 2 do 3 godziny 320,00 zł (za dojazd i pierwszą godz.) 393,60 zł (za dojazd i pierwszą godz.) 

 

160,00 zł (za każdą następną rozpoczętą godzinę) 196,80 zł (za każdą następną rozczętą godzinę)

 

 

UWAGA: URZĄDZENIE FISKALNE MUSI BYĆ ZAPROGRAMOWANE PRZEZ FIRMĘ, Z KTÓRĄ PODPISANA JEST UMOWA NA SERWISOWANIE URZĄDZENIA FISKALNEGO.

 

UWAGA! cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Kontakt z nami

W dniach 15-18.08.2019 firma będzie nieczynna

Adres firmy:

80-462 Gdańsk, ul. Dywizjonu 303 nr 23

Telefon:

+48 58 557 31 38

E-mail:

btch@btch.pl