Programy
Gdzie jesteś:
50% rabatu na szkolenia z Akademii InsERT

50% rabatu na szkolenia z Akademii InsERT

 

Kupony rabatowe na multimedialne szkolenia z serii Krok po kroku znajdują się w każdym pudełku Subiekta nexo/nexo PRO, Rewizora nexo/nexo PRO, Rachmistrza nexo/nexoPRO, Subiekta GT, Rewizora GT i Gratyfikanta GT. Kupon uprawnia do 50% zniżki na szkolenie dotyczące odpowiedniego programu: Subiekt nexo krok po kroku, Rewizor nexo krok po kroku, Rachmistrz nexo krok po kroku, Subiekt GT krok po kroku, Rewizor GT krok po kroku oraz Gratyfikant GT krok po kroku.

 

 

Zasady korzystania z kuponów

• Każdy kupon zawiera unikalny kod promocyjny znajdujący się na odwrocie (kod składa się z 6 znaków) – aby z niego skorzystać, należy zarejestrować program.
• Kod jest ważny przez 14 dni od daty rejestracji programu.
• Kupon jest bezpośrednio powiązany z licencją programu i może być wykorzystany wyłącznie przez firmę, która zarejestrowała dany program (numer licencji programu jest podany na kuponie).
• Rabat 50% na wybrane szkolenie Krok po kroku nie łączy się z innymi promocjami.
• W przypadku okazania dwóch lub trzech kuponów na różne szkolenia do programów z linii InsERT GT, rabat naliczany jest od ceny pakietu szkoleń – szkolenia w pakietach są tańsze niż te same szkolenia kupowane osobno.

 

Kontakt z nami

W dniu 24.12.2018r. firma będzie nieczynna. W dniu 31.12.2018r Firma będzie czynna do godz. 14:00

 

Adres firmy:

80-462 Gdańsk, ul. Dywizjonu 303 nr 23

Telefon:

+48 58 557 31 38

E-mail:

btch@btch.pl